best free web page software
Mobirise

TOTEM

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir.

Mobirise

IŞIKLI IŞIKSIZ REKLAM PANOLARI

Özellikle ışıklı tabelada kullanılan ön tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan yazı yâda logoları her türlü ortamda rahatlıkla görüp okumak mümkün olur.

Mobirise

KROM KUTU HARF

Günümüzün en görsel en modern ve en nezih tabela modelidir. Uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir

Mobirise

PLEXİGLASS KUTU HARF

Pleksi tabela, harf tabela, üretim bakımından hızlı görsel ve ürün ömrü bakımından son derece iyi ve görselliği hitap açısından zengin reklam çeşididir.

Mobirise

DİREKT

Günümüz ticari dünyasında DİREKT tabela en çok ticari firmalar tarafından tercih edilerek rekabette en sıralarda yer almanın bir aracı olarak görülmektedir..

Mobirise

ENDİREK AYDINLATMA

İstenilen tüm ebatlarda lazer CNC kesim ile kesilip üretimi sağlanabilinir,
Ana malzemesi alüminyum olduğu için uzun ömürlüdürler,
Dış cephelerde tüm hava şartlarına elverişlidir.

Mobirise

LED & KAYAN YAZI

Led tabela , standart tabela sistemlerine kıyasla çok daha etkilidir.
Led tabela iş potansiyelinizi artırmaktadır. Busistemde birbirinden farklı pek çok çeşit değişik yazı efekti kullanılmaktadır                

Mobirise

CEPHE GİYDİRME

Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde kullanılabilirliği alüminyum kompozit panelleri tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmiştir.

Mobirise

BİNA SİLÜETİ

Mimari denince akla sadece tek bir proje gelmemeli. Her yapılan proje şehre yapılan bir dokunuştur. Bu dokunuşların etkileri tamamen yaratıcının elindedir.

Mobirise

ARAÇ KAPLAMA

Aracınızın boyasını korur
* Boya ile kıyasladığınız zaman bütçe tasarrufu sağlar
* Çiziklerin görünürlüğü azaltır
* Dış hava koşullarına karşı dayanıklı
* Yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile temizlenebilir
* Pasta-cila yapılabilir.

Mobirise

YÖNLENDİRME PANOLARI

Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır.

Mobirise

UYARI & İKAZ PANOLARI

Uyarı işaretleri özel amaçlara göre farklı şekillerde gruplanır. Yasaklama, emir, uyarı, acil durum, tehlike, yer gösterme gibi çeşitli risklere karşı düzenlenen uyarı işaretleri kazalar yaşanmadan insanları uyarmayı ve korumayı amaçlar.